Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Odstąpienie od umowy

Zwrot produktów

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, można zwrócić każdy produkt oferowany w sklepie fresis.pl bez podania przyczyn, w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość.

Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, z opisanego wyżej uprawnienia nie mogą skorzystać osoby, które nabywają dany towar w związku z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą.

Warunkiem realizacji zwrotu jest odesłanie do sklepu towaru w stanie nienaruszonym. Zakupiony produkt należy odesłać w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością i paragonem oraz wypełnionym formularzem zwrotu.

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży należy:

  •  Starannie wypełnić formularz odstąpienia od umowy i załączyć go do paczki.
  • Zwracany produkt należy odesłać w nieuszkodzonym stanie, w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością i paragonem.
  • Zwracane produkty należy odesłać na adres:

    Holica Sp. z o.o.
    Orawka 67a
    34-480 Orawka

  • Mogą Państwo również wypełnić Elektroniczny formularz zwrotu dostępny na stronie Sklepu Internetowego: https://fresis.pl/pl/returns-open.html.

Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem, usługą “e-przesyłka” lub paczkomatami

Sposób opakowania i przewozu zwracanych towarów powinien odpowiadać właściwościom rzeczy. Produkt powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony. Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący. Zwroty kosztów transakcji realizowane są przelewem bankowym na numer konta podany w formularzu oraz protokole zwrotu.

Zwrotu pieniędzy, dokonamy w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o odstąpieniu od umowy. Z reguły trwa to jednak krócej. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy.

Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 7 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2021-09-09
Piękna ozdoba, szybka wysyłka. Polecam
2021-08-02
Zamówiłam złoty wianek z perłami - zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, wianek jest prześliczny, bardzo ładnie zapakowany. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
pixel